حجت‌الاسلام قمی: حضور مردم در راهپیمایی باعث پیروزی‌ جبهه مقاومت می‌شود/ انتظار تکرار این حضور در انتخابات ۷ اسفند

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قمی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به حضور مردم در راهپییمایی ۲۲ بهمن، گفت: مردم شریف ایران نشان داده‌اند که زمان‌شناس خوبی هستند و می‌دانند که در چه زمانی باید در عرصه حضور پیدا کنند.

وی افزود: این امیدواری وجود دارد که با همین زمان‌شناسی مردم و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، انتخابات پیش‌رو هم پرشکوه‌تر و پر رونق‌تر شود، چراکه هم امید دشمنان ما را به یأس تبدیل می‌کند و هم باعث آرامش خاطر دوستداران انقلاب در داخل و خارج از کشور می‌شود.

حجت‌الاسلام قمی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: این حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تأثیر مستقیمی بر پیروزی‌های جبهه مقاومت در گوشه و کنار جهان ازجمله پیروزی‌های مقاومت در سوریه، عراق، یمن و حزب الله خواهد داشت. این حضور هرچه قدر پرشکوه‌تر در انتخابات پیش‌رو تکرار شود، جایگاه منطقه‌ای و بین‌المللی انقلاب اسلامی را افزایش خواهد داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بخشی از نگاه جبهه مقاومت به مردم ایران و حوادث داخلی کشور ایران است. اگر مردم ایران منسجم‌تر باشند امید جبهه مقاومت بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به انتخابات ۷ اسفند گفت: این انتخابات یک آوردگاهی برای حمایت از مقام معظم رهبری، حمایت از انقلاب اسلامی و آرمان‌‌های شهدا خواهد بود.

حجت الاسلام قمی در پایان خاطرنشان کرد: ما معتقدیم مردم ایران باشکوه‌تر از گذشته در انتخابات پیش‌رو حضور پیدا خواهند کرد، به گونه‌ای که عامل ناراحتی و عصبانیت دشمنان انقلاب می‌شوند.

منبع : خبرگزاری فارس – ۹۴/۱۱/۲۲