دیدار جمعی از جوانان با دکتر قمی عضو مجلس خبرگان رهبری در روز دانشجو

عصر سه شنبه جمعی از دانشجویان، قهرمانان و ورزشکاران به همراه رییس شورای مرکزی و اعضاء ستاد سیاستگذاری دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی با دکتر قمی عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند. در این دیدار که در یک  فضای صمیمی و دوستانه برگزار گردید مهدیزاده عضو ستاد سیاستگذاری و رییس ستاد نخبگان و جوانان فناور کشورهای اسلامی از زحمات و وقتی که ایشان در اختیار جمع حاضر قرار دادند تشکر و قدردانی نمود و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری و خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند منان خواستار شد.

 در ادامه دکتر مجید امین ترابی قهرمان جهان و کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو به همراه آذرشکیب قهرمان کشتی آزاد جهان در یک فضای دوستانه با آیت الله قمی به گفتگو پرداختند همچنین دکتر کریمی رییس شورای مرکزی دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی به اخلاق مداری و دانش دکتر قمی اشاره نمودند که همواره بحث های ایشان از تازگی و جذابیت خاصی برای مخاطبین برخوردار است و از زحمات ایشان قدردانی و تشکر نمودند.

 در پایان دکتر قمی از ورزشکاران و جوانان به عنوان پشتوانه های نظام و انقلاب یاد نمودند و تأکید فرمودند که روحیه قهرمانی همواره باید با اخلاق و منش پهلوانی آمیخته باشد. ایشان ضمن تقدیر از عملکرد جوانان فرهیخته، ورزشکاران و پهلوانان ایران اسلامی برای آنها آرزوی موفقیت های روزافزون در مسابقات آتی را نمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *