فتنه ای که آمریکا می خواست با داعش رقم زند به بن بست رسید

آیت الله دکتر قمی در جمع مردم شهریار با اشاره به دهه مبارک فجر گفت: در شرایطی هستیم که ایام ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی را جشن می گیریم.

وی با اشاره به منش انسان سازی در مکتب امام خمینی (ره) گفت:‌ امام کارخانه انسان سازی داشت بزرگوارانی مثل شهیدان مطهری،  بهشتی، مفتح و مقام معظم رهبری در کلاس امام پرورش یافتند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود:  در فتح بیت المقدس رزمندگان توانستند ضمن آزادسازی خرمشهر بیش از ۱۹ هزار نفر از سربازان صدام را اسیر کنند به طوریکه برای نخستین بار در خرمشهر صف هایی از عراقی ها دیده شد که منتظر اسارت بودند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:‌امام خمینی (ره)فرمودند: معجزه اصلی ما فتح خرمشهر و گرفتن اسرا نیست، معجزه اصلی انقلاب آن است که توانست انسان ها و بسیجیان ایثارگری را تربیت کند که برای آرمان خود از مرگ نمی هراسند.

به گفته آیت الله دکتر قمی؛ از دستاوردهای انقلاب ساختن انسانهایی است که مرگ را به زانو درمی آوردند و آن را در خود هضم می کنند.

وی با تاکید براینکه امام خمینی(ره) بسیجیانی ساخت که در همه عرصه ها توانستند شاهکار کنند تصریح کرد:‌ ملت ایران در عرصه های هسته ای،غنی سازی اورانیوم برای تولید دارو  و انرژی،بایو تکنولوژی و نانو تکنولوژی و سایر پیشرفت ها جزو کشورهای برتر دنیا و منطقه است.

آیت الله دکتر قمی با تاکید براینکه باید قدرشناس دانشمندان خود باشیم افزود:  قدرت موشکی ما آمریکا را پای میز مذاکره آورد و همه این پیشرفت ها حاصل  صبر و بصیرت ملت است.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد:‌ بشارت می دهیم که به برکت صبر، مقاومت، ایستادگی، وحدت کلمه و پشتوانه شما نسبت به مقام معظم رهبری امروز مکتب اهل بیت در سراسر دنیا می درخشد و اسلام در کشورهای اندونزی، مالزی و نیجریه که پیروانی نداشت، امروز پیروان میلیونی دارد.

وی ادامه داد:‌امروز به برکت مقاومت شما علاوه بر گسترش کمی تشیع، جایگاه مکتب اهل بیت در عراق، عربستان، لبنان، کویت و بحرین برجسته شده است و مراسم عزاداری امام حسین(ع) و عقلانیت مکتب اهل بیت جایگاه داعش را مشخص کرده است.

عضو شورا یعالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: از امروز باید به فکر شرایط پس از داعش باشیم زیرا فتنه ای که آمریکا می خواست با داعش رقم زند به بن بست رسیده است .

آیت الله دکتر قمی در پایان ابراز امیدواری کرد:‌ ریشه داعش و گروه های تکفیری که ساختارهای کشورهای اسلامی را از بین بردند و مورد حمایت حاکمان کثیف آل سعود است از بین برود.