فرزند ام الشهداء فاجعه مکه: بیداری جهان اسلام پایه‌های آل سعود را به لرزه در آورده است

حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در آئین پاسداشت شهدای برائت از مشرکین بیت الله الحرام که در محل فرهنگسرای امام خمینی(ره) برگزار شد با اشاره به جنایت‌های وقیحانه آل سعود به زائران ایرانی در خانه خدا اظهار داشت: هیچ گاه نمی‌توان از جنایت‌ای ال سعود گذشت چرا که در این جنایت ال سعود به رسول خدا خیانت کردند.
فرزند حاجیه منور کفائی زاده تهرانی ام الشهداء در فاجعه خونین مکه مکرمه سال ۱۳۶۶ با اشاره به سخنان امام (ره) که گفتند این روز را نگذارید به فراموشی سپرده شود اظهار داشت: آیا یادبودی به نام شهدای مکه وجود دارد ، زنده نگه داشتن شهدا کمتر از خود شهادت نیست.
این جانباز دفاع مقدس با تأکید بر اینکه ۵۴۰۰ نفر از شیعیان عربی به دست آل سعود به شهادت رسیدند اظهار داشت: امروز شاهد بی لیاقتی و بی کفایتی آل سعود هستیم در واقع خود شهدای مکه حجمه‌ای علیه آل سعود ساخته است که به فرموده امام با آب زمزم نیز پاک نمی‌شود.
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: امروز بشریت ماهیت کثیف آل سعود را درک کرده و در آینده نزدیک این رژیم از صحنه هستی محو خواهد شد و مکه و مدینه از شر خاندان کثیف آل سعود خلاص خواهند شد.
معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: امروز در شرایطی به سر می‌بریم که جهان اسلام در بیداری بزرگ به سر می‌برد و این بیداری پایه‌های آل سعود را به لرزه در آورده است. امروز آل سعود از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی حمایت می‌شود و در این راستا به کشور‌های منطقه حمله می‌کند کشور بحرین به عنوان مصداقی از این کشورهاست که حتی حق ندارد رأی برای تصمیم برنامه‌های کشورش داشته باشد.
حجت‌الاسلام قمی با تأکید بر اینکه آمریکا و رژیم صهیونستی تروریسم را پرورش دادند اظهار داشت: جنایتی که این افراد مرتکب شده‌اند تا روز قیامت دامنشان را خواهد گرفت و آل سعود بداند جهاد در راه خدا همواره ادامه دارد.
عضو شورای انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: امروز اگر طالبان القاعده و داعش را می‌بینیم از نظر جغرافیایی وابسته به وهابیت‌اند و جنایت آل سعود هرگز از یاد نخواهد رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *