گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام والمسلمین قمی درباره نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام والمسلمین قمی درباره نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی
خبرگزاری تسنیم: گفت‌وگوی ویژه تسنیم با حجت‌الاسلام والمسلمین قمی درباره نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی تا دقایقی دیگر منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین قمی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو مجلس خبرگان رهبری که پیش از  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان، ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را نیز به‌عهده داشت، سعی دارد کمتر در رسانه‌ها حاضر شود و بیش و پیش از هر اقدام دیگری، به اجرای مأموریت‌های خود در حوزه‌های مختلف بپردازد.

خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم پیرو نامه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، به‌سراغ این عضو شاخص شورای عالی انقلاب فرهنگی رفته است تا به انعکاس تحلیل وی از محتوا، علت و انگیزه صدور و همچنین میزان بازتاب این نامه بین جوانان در اروپا و آمریکای شمالی بپردازد.

در این مصاحبه  که تا دقایقی دیگر در تسنیم منتشر خواهد شد، حجت‌الاسلام والمسلمین قمی ضمن اشاره به جزئیاتی از شرایط در اروپا و آمریکا به تحلیل چرایی صدور نامه و همچنین به توزیع این نامه توسط جوانان در شبکه‌های اجتماعی پرداخته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین قمی همچنین در این مصاحبه به لوازم مورد نیاز برای تعمیق و تبیین هرچه بهتر و بیشتر این نامه در اروپا و آمریکای شمالی پرداخته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *